Opublikowano:

Rezerwacja noclegu nad morzem

Jeśli masz kilka dni czasu wolnego, który chcesz przeznaczyć na urlop i potrzebujesz odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku, możesz poświęcić ten czas na odpoczynek w  Rewalu. Miasto zostało odznaczone tytułem ,,Najlepszej miejscowości turystycznej” w 2007 roku. Przyjemna atmosfera jaka tu zastaniemy, zdrowy klimat, czysta woda i powietrze szybko stają się wizytówką a Rewal i co rok przyciąga w to miejsce turystów. Znalezienie noclegu będzie banalnie proste, bowiem Rewal ma bardzo bogatą bazę noclegową. Wystarczy, że wpiszesz w oknie wyszukiwarki, noclegi w Rewalu  aby zapoznać się z ofertą różnych lokali, tańszych lub droższych, mniejszych lub większych.

plaża
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Noclegi dostępne dla turystów to także hotele a te mogą Ci zaproponować ciekawe obniżki cen, jeśli zostaniesz na dłużej. Wówczas cena pokoju hotelowego o wysokim standardzie może być porównywalna z ceną noclegu w pensjonacie. Hotel często ma tę przewagę, że w ramach ceny możemy często liczyć na dodatkowe udogodnienia, takie jak miejsce parkingowe czy garaż. Warto przed wyjazdem określić na jakie wydatki będzie nas stać aby skoncentrować się na odpoczynku i relaksie. Rewal da nam możliwość wyboru spośród bardzo wielu atrakcji. W ofercie jaka ma dla turystów jest między innymi jazda konna prowadzona przez gospodarstwo agroturystyczna, przejażdżki kolejką wąskotorową, którą można również wynająć, jeśli jesteśmy z większą grupą.

Z pozostałych atrakcji warto wymienić loty paralotnią, które zawsze dostarczają wielkich wrażeń a także wizytę w latarni morskiej, której wysokość mierzy 45 metrów i jest drugą co do wielkości latarnią nad bałtyckim wybrzeżem. Możemy również zwiedzić muzeum jeśli będzie gorsza pogoda. Tu zaprasza nas Muzeum Rybołówstwa i Muzeum kolei Wąskotorowej. Atrakcji na samej plaży jest bardzo wiele a są to miedzy innymi dmuchane konstrukcje i zjeżdżalnie, które zapewne ucieszą najmłodszych. Wieczorem miasto zaprasza na taras widokowy, który pozwala obserwować wspaniałe wschody i zachody słońca. O świcie możemy wybrać się na świeżą rybę prosto z rybackiego kutra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *